پروفایل ناب عکس های جذاب و زیبای نهال سلطانی مدل جوان ایرانی

نهال سلطانی یکی از مدل های جذاب و معروف ایرانی است. وی 26 ساله و متولد تهران است. نهت سلطانی مرداد ماهی است.

وی

در سن 14 سالگی همچنین به عنوان زیباترین دختر خاورمیانه لقب گرفت و به

عنوان مدل با شرکتهای بزرگی مانند Glssia ، Amethyst Co ، Etro کار کرد.

نهال سلطانی یکی از سوپرمدل های موفق ایرانی الاصل است که در قلب اروپا

فعالیت می کند. به دلیل فراگیر شدن شبکه های اجتماعی ، می توانیم این چهره

ها و استعدادها را شناسایی کرده و به صورت حرفه ای بشوییم. از این طریق ،

این افراد به شهرهای جهانی می رسند و چندین سایت داخلی و خارجی دارند ،

عکسهایی که متن انتشار آنها را می دهد.نهال سلطانی یکی از مدل های جذاب و معروف ایرانی است. وی 26 ساله و متولد تهران است. نهت سلطانی مرداد ماهی است.

وی در سن 14 سالگی همچنین به عنوان زیباترین دختر خاورمیانه لقب گرفت و به عنوان مدل با شرکتهای بزرگی مانند Glssia ، Amethyst Co ، Etro کار کرد. نهال سلطانی یکی از سوپرمدل های موفق ایرانی الاصل است که در قلب اروپا فعالیت می کند. به دلیل فراگیر شدن شبکه های اجتماعی ، می توانیم این چهره ها و استعدادها را شناسایی کرده و به صورت حرفه ای بشوییم. از این طریق ، این افراد به شهرهای جهانی می رسند و چندین سایت داخلی و خارجی دارند ، عکسهایی که متن انتشار آنها را می دهد.
 

نهال سلطانی

او در بسیاری از زمینه های هنری کار می کند ، که مدل سازی فقط یکی از آنهاست. وی همچنین به عنوان خواننده و بازیگر فعالیت می کند و در چندین نماهنگ نیز بازی کرده است. او همچنین عکاسی حرفه ای را دنبال می کند. چشم های او آبی و قد 168 سانتی متر است. او عاشق شنا و ایروبیک است.

نهال در میان سایر مدلهای ایرانی فروتن تر به نظر می رسد و لزوماً خود را موجودی تمام عیار نمی داند و اصطلاحاً تصور نمی کند که از دمای فیل باز شود. نهال ها در حال حاضر برای مدل سازی در فیلم های Sassi Mannequin و برخی دیگر از خوانندگان رپ و خوانندگان پاپ و همچنین فعالیت های موسیقی در دسترس هستند.
 
 

نهال سلطانی ، مدل مشهور ایرانی که در فضای مجازی زیباتر شد ، حاشیه های بزرگی در اطراف خود دارد. شاید طرفداران او نیز از او حمایت کنند و این تأثیر مثبت را نشان دهند.

او در بسیاری از زمینه های هنری کار می کند ، که مدل سازی فقط یکی از آنهاست. چشمانش آبی و قدش 1668 سانتی متر است. او عاشق شنا و ایروبیک است.

نهال در میان سایر مدلهای ایرانی فروتن تر به نظر می رسد و لزوماً خود را موجودی تمام عیار نمی داند و اصطلاحاً تصور نمی کند که از دمای فیل باز شود. نهال ها در حال حاضر برای مدل سازی در فیلم های Sassi Mannequin و برخی دیگر از خوانندگان رپ و خوانندگان پاپ و همچنین فعالیت های موسیقی در دسترس هستند.

نهال سلطانی در حال حاضر مجرد است ، اما در یک برنامه تلویزیونی که به سینا ولی الله گفت ، با یک بازیگر مشهور ایرانی رابطه داشت که پس از مدتی از هم جدا شد. از آن به بعد ، من تصمیم گرفتم که مشهورتر از آن شخص باشم و این اتفاق افتاد.
نهال سلطانی و دوست پسرش ، یک شکست بزرگ عشقی

نهال هنگامی که در ایران است عاشق پسری کرمانی می شود. در آغاز یک زمان بسیار خوب با هم ، اما ناگهان همه چیز تغییر می کند و نهال شکست عشقی بزرگی را تجربه می کند. او از دوره عاشق بودنش می گوید: من هیچ وقت این دوره از زندگی ام را فراموش نمی کنم ، 2 سال طول کشید تا خوب شوم ، شما عاشق شدید ، عشق زمین ، اما جایی برای وقوع آن نبود. من آن را به زور می خواستم. کار من مرا به کرمان ، شهری که وی در آن متولد شد ، برد. در صوفیه ، که در روستای نزدیک آنها بود (شاه نعمت الله) ، من 3 روز عبادت کردم نیاز به یک راز دارم تا با ما در میان بگذارم ... این عکس مربوط به همان دوره است

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...