پروفایل جدیدترین عکس های سحر قریشی + بیوگرافی بازیگر

نام: سحر نام خانوادگی: قریشی تاریخ تولد: 10/6/1366 محل تولد: تهران سالها فعالیت: از سال 2009 تاکنون

سحرقریشی تتلو
سحرقریشی اینستا
سحرقریشی خوشگل
سحرقریشی لخت

سحر قريشي اينستاگرام
نام: سحر نام خانوادگی: قریشی تاریخ تولد: 10/6/1366 محل تولد: تهران سالها فعالیت: از سال 2009 تاکنون
سحر قريشي و مهدي طارمي
سحر قریشی در روز ششم ژانویه 1987 در تهران متولد شد. وی بازیگر سینما و تلویزیون است و بازیگری را با فیلم Lodge and Lodge آغاز کرد.
سحر قريشى و پاركبان
سحر قریشی فقط یک برادر دارد و رنگ های مورد علاقه او سیاه ، آبی و قرمز است.
سحر قريشي در تركيه
سحر قریشی می خواهد هر چه زودتر به قله برسد و این آینده را برای خودش پیش بینی می کند. پوشش و لباس بسیار خاصی برای نوع قریش دارد. او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد.
سحر قريشي و همسرش
سحر قریشی قبلاً همسر مهران اخوان ذاکری بود که دو سال پیش طلاق گرفت.
سحر قريشي و مهدي طارمي
چند هفته پیش ، سحر قریشی در یک برنامه شبانه در پاسخ به سوالی در مورد رابطه اش با امید علومی گفت: "من در موقعیتی نیستم که فقط بخواهم زندگی ام را ادامه دهم ، زیرا امیدوارم قبل از شناختن او ، اما اکنون او در مرحله نامزدی است. ما چهره های محرم هستیم تا بهتر یکدیگر را بشناسیم.
سحر قريشي اينستا
س: چرا بازیگر فیلم "رسوایی 2" مسعود ده نمکی شدید و به این فیلم و این نقش بله گفتید؟ انتخاب کنید که در این فیلم حضور پیدا کنید ، مانند بقیه کارهایی که پیشنهاد کردید کاملاً حرفه ای باشد ، بعد از خواندن فیلمنامه ، من قبول کردم که در این فیلم بازی کنم.
سحر قريشي رفتگر
بازخورد کسانی که فیلم را دیدند و دیدند شما این شخصیت را بازی می کنید چه بود؟ متأسفانه موفق به ثبت نام در جشنواره فیلم نشد. آن روزها داشتم روی یک پروژه سینمایی کار می کردم و وقت دیدن فیلم "رسوایی 2" را در برج میلاد یا تئاترهای دیگر نداشتم.
سحر قريشي و طارمي
در جشنواره فیلم فجر منتقدان با استقبال سردی از فیلم روبرو شدند. متأسفانه فقط کارشناسان دیدگاه شخصی نسبت به فیلم دارند و فیلم ها را با توجه به سازندگان اندازه گیری می کنند. به نظر من این نوع نگاه درست نیست ، شما باید فیلم را بدون هیچ پیش زمینه ای ببینید. باید ببینیم مردم در مورد فیلم چه نظری دارند و چه فکر می کنند مهم است.
سحر قريشي و تتلو
فضای شخصیتی که در این فیلم بازی کردید و برای بازی و به تصویر کشیدن آن توافق کردید چه چیز ویژه و جدیدی است؟ این فیلم از طریق تجسم جلوه هایی است که سینمای ما اصلاً ندارد و به سختی تجربه مورد نیاز خود را تجربه می کند. این یکی از مهمترین ویژگی های این فیلم است که من خیلی دوستش داشتم.
سحر قريشي حمید صفت
اولین تجربه بازی شما با اکبر عبدی چگونه بود؟ اولین تجربه بازی با بازیگر دوست داشتنی و بزرگی مثل اکبر عبدی افتخاری بود که در پرونده کاری من ثبت نشده است. این تجربه شیرین به همراه تجربه ای که من از کودکی عاشقش شدم و از تماشای آن در سینما لذت بردم ، بودجه بسیار خوبی است.
سحر قريشي و پاكبان
سحر قریشی ، وقتی از او س askedال شد که آیا فوتبال را دوست ندارد ، می گوید:" چرا من فوتبال را دوست دارم و می خواهم فوتبال تماشا کنم ، اما برای تماشای بازی به زمین فوتبال نمی روم. " من نمی خواهم به استادیوم بروم. کاملاً موافقم که او اجازه نمی دهد خانم شما به استادیوم برود. علاوه بر اینکه تعدادی دیگر از آقایان در این کار قرار دارند ، من احساس امنیت می کنم.
سحر قريشي در دورهمي
سحر قریشی گفت که او قبلاً برای تماشای بازی پرسپولیس و الهلال در ابوظبی به ورزشگاه بن زاید رفته بود و عکسهای زیادی از او در این ورزشگاه در فضای مجازی منتشر شده است."
سحر قريشي جديد
وی در سال 2009 با بازی در فیلم لجبازی به تهیه کنندگی ضراب دست و کارگردانی سید مهدی برق وارد عرصه سینما شد. سحر قریشی توسط سارا خوئینی ها برای بازی در این فیلم انتخاب شد که آغاز ورود سحر قریشی به سینما و تلویزیون بود.
سحر قريشي الناز شاکردوست رقص
این فیلم داستان زن و مردی است که از هم جدا می شوند و پس از این جدایی ، جوانی پیدا می شود که عاشق یک زن است و ...
سحر قريشي در ديد شب
سحر قریشی از طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده او را برای نقش یلدا انتخاب کرد. وی پس از بازی در نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید. سحر قریشی در سریال دلنوازان
سحر قريشي و محمود شهرياري
دردسر بزرگ دومین فیلم سحر قریشی بود ، فیلمی به کارگردانی مهدی گلستانه و نویسندگی قربان محمدپور که در سال 2010 تولید شد.
شوهر سحر قريشي
سحر قریشی در این فیلم در کنار بازیگرانی چون حامد کمیلی ، بهاره افشاری و فتحعلی اویسی بازی کرد.
فيلم سحر قريشي و شريفي نيا
سحر قریشی در سال 2010 با بازی در سریالی که ممکن است برای شما اتفاق بیفتد ، دومین سریال خود را در شبکه تهران داشت.
سحر قريشي همسرش

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...