عکس کشف حجاب شقایق نوروزی

زندگینامه شقایق نوروزی

شقایق نوروزی ، با نام اصلی مرضیه نوروزی ، متولد 1984 در شیراز ، بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شقایق نوروزی فارغ التحصیل کارگردانی از دانشگاه سوره است. شقایق دهقانی به عنوان یک هنرمند در خانواده اش بزرگ شد و شقایق دهقانی با بازی در نقش ترنگ وارد دنیای سینما شد.

شقایق نوروزی بازیگری که بیشتر او را با بازی در سریال بیداری از او یاد می کنیم ، هم اکنون در فرانسه زندگی می کند و عکسی بدون حجاب در صفحه مجازی منتشر شده است.

آغاز فعالیت هنری شقایق نوروزی با سریال بیداری

نوروزی اولین اثر هنری بازیگری در سریال بیداری بود. وی در این سریال نقش ترنگ را بازی کرد و پس از این سریال این بازیگر زن کار خود را از دست داد و سالهاست که در زمینه بازیگری فعالیتی ندارد.

وقتی در تئاترهای مختلف دانشجویی این نمایش هرگز فکر نمی کند روزی به عنوان بازیگر تلویزیون معرفی شود و حتی ممکن است برای شما عجیب باشد که در اولین تجربه تصویری خود است ، باید نقش اصلی را داشته باشد. اما این اتفاق می افتد و به گفته خودش ، او یک بار در سریال بیداری فرصتی برای تجربه یک تجربه دلپذیر داشت. شقایق نوروزی در سریال بیداری نقش ترنگ را بازی کرد.

شقایق نوروزی به تئاتر و کارگردانی برمی گردد

علی رغم کسب شهرت که به زودی صحنه تلویزیون را ترک کرد ، او به تئاتر بازگشت و در چندین فیلم تلویزیونی بازی کرد.

روایت شقایق نوروزی از زندگی شخصی و هنری وی

من در خانواده ای بزرگ شدم که بیشتر آنها به هنر علاقه داشتند و سریال بیداری اولین تجربه بصری من بود. توسط یکی از اساتید من به آقای عظیم پور (کارگردان) معرفی شد و سرانجام قرعه کشی به نام من افتتاح شد. قبل از من ، حدود 3000 ، 4000 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند ، زیرا آقای ابرقدرت اصرار داشتند كه بازی توسط شخصی انجام شود كه قبلاً هرگز دیده نشده است و من در مرحله نهایی تشكیل گروه به بقیه پیوستم.

آشکار شدن شقایق نوروزی از آزار و اذیت جنسی

شقایق نوروزی در یک مصاحبه در شبکه های ماهواره ای گفتگو در اسفند 96 ، در 12 سالی که در هنر فعالیت می کند ، و به ویژه در کارهای اولیه خود در زمینه هنر جنسی مرد ، خود را توسط یک بازیگر هنر و از یک گروه موسیقی سازمان یافته در این زمینه معرفی کرد در مورد هنر گفت: سخنرانی

این بازیگر زن پس از تأیید اقامت در اسفند 98 ، خود را به عنوان یکی از قربانیان خشونت علیه زنان معرفی کرد که در طول سال فعالیت خود را در ایران تحت فشار قرار داده است. او عمدا فعالیت های شما را متوقف کرده است

کارگردان سریال بیداری (بهرام عظیم پور) در پاسخ به اتهامات آزار و اذیت جنسی شقایق نوروزی گفت: اگر بعد از آن تنها نقش را به بالاترین مقام برسانید ، دیگران جای شما خواهند بود.

داستان طلاق نوروزی شقایق

بهرام عظیم پور ، کارگردان سریال بیداری ، در پاسخ به سخنان خود نوشت: اگر شخص دیگری در جای شما باشد ، پس تنها نقش به بالاترین موقعیت پرتاب معرفی می شود. از شما دعوت خواهد شد تا داستان طلاق و تخریب و رها شدن همسرتان را به گردن مدیران بیندازید!

این بازیگر زن اکنون خود را به عنوان یک فعال حقوق زنان در آنسوی آب معرفی می کند و سعی می کند با فروشگاه های بهداشتی زنان آن را به حداقل برساند.

در مورد ازدواج و همسر شقایق نوروزی اطلاعات دقیق تری منتشر نشده است.

مهاجرت شقایق های نوروزی

سرانجام ، خانم نوروزی پس از یک سال تلاش ، در سال 1996 ، هنگامی که 33 ساله بود ، از ایران به بارسلون ، اسپانیا سفر کرد و بعداً به فرانسه رفت.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...