بیوگرافی و عکس کشف حجاب نیلوفر مولایی

نیلوفر مولایی ، مجری جوان رسانه ملی ، اخیراً با انتشار تصویری از کشف حجاب ، ورود خود را به تلویزیون ایران اینترنشنال اعلام کرد. این دومین مجری رسانه ملی است که طی سالهای اخیر به شبکه های فارسی زبان خارج از کشور پیوسته است.

مزدک میرزایی برجسته ترین چهره ورزشی شبکه 3 سیما است که به ایران اینترنشنال پیوسته و یک برنامه هت تریک را اجرا می کند. نیلوفر مولایی را باید اولین مجری مهاجر رسانه ملی در سال 2021 دانست. نیلوفر مولایی پس از فارغ التحصیلی از رشته هنرپیشگی در هنرستان ، در دانشگاه سروش پذیرفته شد. وی همچنین مدرک کارشناسی بازیگری را از دانشکده اخبار صدا و سیما دریافت کرد.

نیلوفر مولایی به عنوان بازیگر در چندین فیلم حضور داشته است که مهمترین آنها فیلم (مرداد) به کارگردانی بهمن کامیار است و همچنین در یکی از بازیگران اصلی فیلم کوتاه (بستن ، بستن ، بستن) بازی کرده است. او همچنین با زومجی کار کرد.

نیلوفر مولایی در شانزدهم ژوئیه سال 1974 در تهران متولد شد. قبل از مهاجرت از ایران و پیوستن به شبکه خبری ایران اینترنشنال که در لندن حضور دارد ، نیلوفر مولایی را در برنامه صبح امروز حوالی امروز در شبکه 5 سیما دیدیم. نیلوفر مولایی همچنین به عنوان مجری و گوینده در رادیو شب حضور داشت.

نیلوفر مولایی همچنین در اخبار فناوری به عنوان مجری در شبکه های رادیویی و تلویزیونی حضور داشته است. نیلوفر مولایی با پیوستن به ایران اینترنشنال و کشف حجاب پس از مهاجرت از ایران ، اینستاگرام نیلوفر مولایی در آخرین روزهای ژانویه 2010 مورد توجه کاربران ایرانی اینستاگرام قرار گرفت.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...