بیوگرافی و عکس های کشف حجاب الهه فرشچی

الهه فرشچی ، متولد 12 دسامبر 1989 در کاشان ، بازیگر است

وی لیسانس تئاتر از دانشکده هنر و معماری دارد ، فقط یک خواهر کوچک دارد و علی رغم مخالفت خانواده اش ، به بازیگری روی آورد.

علاقه به بازیگری از کودکی

علاقه من به بازیگری از بچگی شروع شد

من آنقدر بازیگری را دوست داشتم که در مدرسه ابتدایی با دوستانم اجرا می کردم ، یا وقتی با دوستانم تنها بودم از آنها می خواستم که از من بخواهند برای آنها نقشی داشته باشم.

مخالفت خانواده

پدر و مادرم اصلا قبول نکردند که من در بازیگری کار کنم

آنها مانند اکثر والدین دوست داشتند فرزندشان مهندس یا پزشک شود ، بنابراین من سرانجام در رشته ای که به آن علاقه داشتم تحصیل کردم.

عکسهای الهه فرشچی بازیگر زن

فعالیت هنری + شهرت

وی کار خود را به طور جدی در چند تله فیلم در سال 2010 وقتی 21 ساله بود آغاز کرد تا اینکه در سال 1993 با بازی در نقش بیتا در سریال همه چیز آنجاست به شهرت رسید.

همچنین نقش او در سریال Great Pains به او کمک کرد تا بیشتر شناخته شود

تئاتر و تلویزیون

من قطعاً کار در تئاتر ، نفس کشیدن در تئاتر و جایی که یاد گرفتم برایم ارزشمند است را ادامه خواهم داد. بازیگری قطعاً در همه مدیوم ها نکته مشترک است.

اینکه شما به عنوان یک بازیگر باید کارت را انجام دهید ، اما در تئاتر قطعاً زنده تر است. بازی در تلویزیون برای من به تجربه بیشتری نیاز دارد و زمان می برد.

هر یک از این مدیوم ها با کمی تفاوت ژانر بازی خاص خود را می خواهند

جراحی پلاستیک ؟

من هیچ وقت جراحی زیبایی نکرده ام و اگر واقعاً مورد نیاز باشد و نه به گونه ای که چهره فرد را زشت تر از گذشته کند ، با آن موافقم.

اگر روزی بخواهم این کار را انجام دهم ، با چندین دکتر مشورت می کنم و به هیچ وجه وارد آب نمی شوم.

ازدواج

الهه فرشچی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است

داستان کشف حجاب!

در مارس 1996 بود که انتشار عکسی بی حجاب از وی با عنوان این که وی برای همیشه ایران را ترک کرده و قصد ادامه بازیگری را ندارد ، بسیار بحث برانگیز شد.

ساعاتی بعد وی خبر را تکذیب کرد و اعلام کرد که از حساب اینستاگرام خود سود برده و با انتشار این عکس با بیان اینکه از مراجع قضایی پیگیری می کند ، عذرخواهی کرد.

این بازیگر مدتی است که در دبی زندگی می کند

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...